• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn Kościuszki Tadeusza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tadeusza

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kościuszki Olsztyn

15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15711938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24412830 15711938 Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w Olsztynie – przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja Szukasz mieszkania w Olsztynie, które połączy przestronność, funkcjonalny układ i prestiżową lokalizację?To dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchn...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

659 000 PLN (9 374 zł/m2)

4
2
70.3 m2
2002
15799511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26190871 15799511 Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościuszki 92 w Olsztynie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku i usytuowane jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku mieszkalneg...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (14 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2013