• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice Bugaj

Znalezionych ofert: 5

15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15859401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27167754 15859401 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 m mieszczące się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Bugaj. Słoneczne mieszkanie z wystawą okien Północ-Południe znajduje się w bliskiej okolicy Lewitynu oraz posiada dobry do...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15639141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23031551 15639141 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,55 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym na osiedlu...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

216 000 PLN (5 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1986
15623473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22672566 15623473 Trzypokojowe mieszkanie świetna lokalizacja.To urocze mieszkanie położone jest na os. Bugaj w Pabianicach, blisko pętli autobusowej. Doskonała lokalizacja, tuż obok sklepy, niedaleko szkoła i przedszkole.Blok wybudowany pod koniec lat 80tych z wielki...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1987