• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice Pabianice

Znalezionych ofert: 50

15892450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898780 15892450 Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o p...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
1940
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15872013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27484032 15872013 Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 40,34 m. kw. usytuowane na pierwszym p...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (4 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965
15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15878241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27591321 15878241 M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. B...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

266 000 PLN (6 333 zł/m2)

1
-
42 m2
1960
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15876017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526937 15876017 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia prywatność wszystkim domownikom.W skład mieszkania wchodzą:Salon z...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (5 837 zł/m2)

2
1
45.4 m2
1964