• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 50

15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15872968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509090 15872968 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m.kw + 27 m...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

530 000 PLN (6 386 zł/m2)

3
-
83 m2
1939
15885389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728428 15885389 Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m², usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon z małym balkonem, drugi pokój (sypialnia), kuchnia, łazienka z wanną ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

219 000 PLN (5 911 zł/m2)

2
-
37.05 m2
1970
15773381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25634434 15773381 Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren..Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone w samym centrum Pabianic przy ulic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1969
15798181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26164541 15798181 Na sprzedaż kawalerka w centrum Pabianic 29 m², parter, pełna własność z Księgą Wieczystą.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29 m² zlokalizowane na parterze 2-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Pabianic, tuż przy kompleksach Echo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (4 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1922
15883382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675056 15883382 M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Pabianic. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

257 000 PLN (4 356 zł/m2)

2
-
59 m2
1910
15852072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27024944 15852072 Inwestycyjne mieszkanie w centrum.108 mkw powierzchni, do dowolnego podziału według własnego pomysłu.Doskonała lokalizacja, blisko targowiska, niedaleko przystanki komunikacji miejskiej.Spokojna okolica, mały ruch pieszy i samochodowy na ulicy.Kamien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
108 m2
1903
15830708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26677730 15830708 Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne na start lub inwestycję!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,4 m², położonego w nowo powstającym budynku z windą. To ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

472 600 PLN (8 593 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15859401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27167754 15859401 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 m mieszczące się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Bugaj. Słoneczne mieszkanie z wystawą okien Północ-Południe znajduje się w bliskiej okolicy Lewitynu oraz posiada dobry do...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15808884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26402200 15808884 Wygodna kawalerka na parterze, blok z cegły.Mieszkanie o powierzchni 34,2mkw znajduje się na parterze w bloku na os. Piaski w Pabianicach.Składa się z ustawnego pokoju 18mkw, widnej kuchni z oknem 8,5mkw, łazienki z dużą wanną i przedpokoju.Dzięki wy...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

280 000 PLN (8 235 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15762668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408094 15762668 Na sprzedaż nowe, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w centrum Pabianic przy ulicy Skłodowskiej-Curie.Wyposażone w wysokim standardzie, usytuowane na 2 pietrze w bloku z 2023 roku na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje prywatność i be...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
2023