• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Piła Górne

Znalezionych ofert: 29

15793237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26033513 15793237 Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m² z antresolą (ok. 10 m²) w budynku z 2022 roku przy ul. Kołobrzeskiej w Pile. Wysokie na 3,5 m wnętrze tworzy p...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

340 000 PLN (8 947 zł/m2)

1
-
38 m2
2022
15310968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15460059 15310968 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,39M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (PARTER). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA C...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

551 037 PLN (8 349 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15305454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312309 15305454 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,1M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (II PIĘTRO). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (7 315 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
14637270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 153508 14637270 Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,06m 2 . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Konarskiego na os. górnym. Lokal przeszedł generalny remont. Ściany zostały wygipsowane i pomalowane, na podłodze nowe panele ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

245 000 PLN (4 900 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23098950 15642222 MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 42,24m 2 - PIŁA- OS. Górne Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 42,24m 2 zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Pile. Lokal usytuowany jest na poddaszu (II pię...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
-
42 m2
1950
15835469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703283 15835469 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem , położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile . To idealna propozycja dla osób ceniących spok&a...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15662849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23507213 15662849 Piła - Górne ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,10m2 na sprzedaż Nowszy blok, IIIp, balkon, piwnica Na podłodze panele, terakota. Ściany gipsowanemalowane. Stolarka okienna PCV OPIS POMIESZCZEŃ: ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15734193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815281 15734193 Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego APARTAMENTU z TARASEM z którego masz widok na las, z MIEJSCEM POSTOJOWYM w hali garażowej i komórką lokatorską. Oto twoja nieruchomość !!! Prezentujemy nieruchomość o łącz...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15396529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17602873 15396529 APARTAMENT, PIŁA - GÓRNE - PRZESTRONNY SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM 34M2 Perła wśród apartamentów Piła, ul Kołobrzeska Na świetnie rozplanowaną powierzchnię 41,90m2 składa się: - salon z jadalnią i aneksem kuc...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
41 m2
2019
15538153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20775218 15538153 Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie:II piętro - 8600zł m2III piętro - 8650zł m2IV piętro - 8700zł m2POSIADAMY W OFERCIE RÓWN...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

442 395 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
50.85 m2
2025
15538166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20775210 15538166 Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie:II piętro - 8600zł m2III piętro - 8650zł m2IV piętro - 8700zł m2POSIADAMY W OFERCIE RÓWN...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

437 310 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
50.85 m2
2025
15538167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20775207 15538167 Kupujący nie płaci prowizji!Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej.Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie:II piętro - 8650zł m2III piętro - 8650zł m2IV piętro - 8800zł m2POSIADAMY W OFERCIE RÓWN...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

313 649 PLN (8 650 zł/m2)

2
1
36.26 m2
2025