• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Piastów

Znalezionych ofert: 40

15886004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745247 15886004 Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacjiSzukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wygodnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji pod wynajem.Na...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15863648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253875 15863648 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie kilkanaście minut od Warszawy.Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalny układ ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15887112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27777287 15887112 Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą.Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z windą bezpośrednio z garażu. Niezwykłe cechy tego mie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

995 000 PLN (16 864 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15878815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27601832 15878815 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 331 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15878816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27601834 15878816 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 128 564 PLN (11 635 zł/m2)

4
1
97 m2
2024
15884707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709549 15884707 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest możliwość korzystania z miejsca postojowego na z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15878773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez pcc/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600172 15878773 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

801 746 PLN (12 148 zł/m2)

3
2
66 m2
2025
15859795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27175669 15859795 Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem mieszkania jest miejsce postojowe teren na którym znajduję się bud...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15878780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600176 15878780 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 667 505 PLN (10 554 zł/m2)

6
2
158 m2
2024
15878778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600175 15878778 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 441 020 PLN (10 518 zł/m2)

6
2
137 m2
2024
15878770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pok/bez prowizji i pcc/oddane do użytkowania 27600171 15878770 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 618 680 PLN (10 511 zł/m2)

5
3
154 m2
2024
15878771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600170 15878771 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 371 600 PLN (12 032 zł/m2)

5
2
114 m2
2024