• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Połczyno Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Połczyno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965
15893609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915090 15893609 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 145m2 składa się z:Parter (ogródteren zewnętrzny): – Og...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 298 000 PLN (8 952 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914884 15893590 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,42m2. W skład mieszkania wchodzą:- salon 20 m2;- kuchnia ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

998 000 PLN (15 255 zł/m2)

3
1
65.42 m2
2015
15893588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914882 15893588 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - piw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 381 zł/m2)

2
1
42 m2
1971
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15893538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913686 15893538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,70m2 składa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 714 zł/m2)

3
1
57.7 m2
2018
15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15893470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911401 15893470 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN (17 910 zł/m2)

4
1
80.4 m2
1961
15893451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911264 15893451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,51m2 składa się z:- pokój dzienny z ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (13 389 zł/m2)

2
1
39.51 m2
2010
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960