• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Prabuty Kraszewskiego Józefa Ignacego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Prabuty, Kraszewskiego, Józefa i Ignacego

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

3
1
65.1 m2
1969
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)!Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15841943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie wykończone, hala garażowa, park osiedlowy 26802757 15841943 MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały naturalnie wkomponowane w zielone przedmieści...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

748 999 PLN (12 081 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 901 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15893658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915380 15893658 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. RezedowaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2015 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym - 28,71 m²Sypialnia - 9,72 m²Sypialnia - 9,70 m²Łazienka -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 452 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2015
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014