• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Proszowice Kopernika Mikołaja

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Proszowice, Mikołaja i Kopernika

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15859973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179712 15859973 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15710448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24377927 15710448 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 47,43m2 W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 16,92m2, 1...

Gacki (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

175 000 PLN (3 723 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15694878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24094422 15694878 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - pokój (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

486 000 PLN (12 150 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15692355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24041730 15692355 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszczenia: salon o pow. ok. 17,24m2, dwie sypialnie o pow. ok. 14,60m2 i 8...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15664845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23565100 15664845 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,20 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

585 200 PLN (11 042 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15651706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23348015 15651706 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow. ok. 23,14m2, pokój o pow. ok. 6,31m2, łazienka z WC o pow. ok. 3,04m2, przedpok...

Pińczów (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
1950
15640680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23069337 15640680 Na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m² , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu KSM w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończe...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

715 000 PLN (15 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2023
15630176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844337 15630176 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,83 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 640 PLN (8 107 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15630140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844336 15630140 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,20 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

505 600 PLN (8 025 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15556432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21140925 15556432 Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007 wybudowany w technologii murowanej. Mieszkanie s...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

692 000 PLN (19 771 zł/m2)

3
-
35 m2
2007
15548720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919588 15548720 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 48,72 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

539 330 PLN (11 236 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15548756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919573 15548756 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 47,38 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

559 084 PLN (11 895 zł/m2)

2
-
47 m2
2026