• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Radomsko Władysława Łokietka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łokietka, Władysława i Radomsko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773306 15886987 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,4 m², położone na 1 piętrze w spokojnej i bardzo przyjemnej części Gumieniec przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie.To idealna propozycja zarówno dla rodzin szukających komfortowego miejsca ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (11 352 zł/m2)

4
1
78.4 m2
2000
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 699 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15890421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament tuż przy plaży w Sopocie 27877144 15890421 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia.  Eleganckie wnętrza, stworzone z dbałością o detale tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Przestronna st...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 799 000 PLN (33 315 zł/m2)

2
1
54 m2
2010
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15836666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717149 15836666 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie WrocławiaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokaliz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 614 PLN (9 509 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940