• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rozmierka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rozmierka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15883899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684453 15883899 Marzysz o swoim miejscu w mieście, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Miejscu w które nie musisz inwestować? To mieszkanie w Bydgoszczy to idealny start dla singla lub młodej pary! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchn...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

297 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
1
35.44 m2
1970
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016