• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 150

15865029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Rumi Janowie! 27279733 15865029 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem w hali garażowej - Rumia JanowoNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,20 m², zlokalizowane w spokojnej i ce...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

550 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
50 m2
2010
15806878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem | Rumia 26354451 15806878 Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać w spokojnej części miasta, blisko pełnej infrastruktury i komunikacji,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

780 000 PLN (10 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15719464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 3 pokoje z balkonem 24567728 15719464 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15719463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bursztynowy Park - 2 pokoje z balkonem 24567727 15719463 Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi!Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie mieszkańców. Osiedle wyróżnia się ogromną ilością terenów zielonyc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15855893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077543 15855893 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

727 901 PLN (10 399 zł/m2)

3
1
70 m2
2025
15855894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077547 15855894 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

642 720 PLN (10 366 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15795903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w st.deweloperskim 3 pok.+ antresola 26109120 15795903 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Tysiąclecia w Rumi. Nieruchomość wyb...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

699 000 PLN (8 848 zł/m2)

3
-
79 m2
2024
15784595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
54m2, winda, świetna komunikacja z Trójmiastem. 25857323 15784595 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Abrahama w Rumi. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku wyposażonego w win...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 900 PLN (9 257 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15868217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje idealne dla rodziny-Rumia Janowo! 27369473 15868217 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- lokalizacja w centrum Rumi Janowo, z pełną infrastrukturą po drugiej stron...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (9 282 zł/m2)

4
-
85 m2
2020