• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ryczywół Stepczyńskiego Ks.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Stepczyńskiego i Ryczywół

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15826796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, nowoczesne dwa pokoje w centrum 26641446 15826796 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,27 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2020r., Wola Mirów.Gotowe do zamieszkania, prestiżowy adres, w cenie wysokiej jakości meble i wyposażenie, idealne dla pary lub rodziny, również jako inwestycja pod wynajem.Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (37 500 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15787368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje gotowe zamieszkania, Stary Mokotów 25926997 15787368 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 31 m2, parter2 bez windy w budynku z 1960 r. Stary Mokotów.Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym: stół i 2 krzesła, rozkładana sofa, dywan;* aneks ku...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (22 097 zł/m2)

2
-
31 m2
1960
15779323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu koło Morskiego Oka 25771252 15779323 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce. Do remontu, jest możliwość zaaranżowania łącznie 3-4 pokoi. Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Umeblowanie do uzgodnienia.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
65 m2
1971
15778391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne trzy pokoje, do wprowadzenia się 25751396 15778391 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 412 z windą, w budynku z 1977 r., Mokotów, Czerniaków.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1977
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15894151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27931799 15894151 To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod domem do Parku! Dolina Trzech Stawów w zasięgu ręk...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

685 000 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15873993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517886 15873993 Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. KockaOferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nadleśnictwa.Układ pomieszczeń:dwa ustawne, jasne pokoje,oddzielna ...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
1
52 m2
1985
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970