• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rząska Jodłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rząska i Jodłowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911264 15893451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,51m2 składa się z:- pokój dzienny z ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (13 389 zł/m2)

2
1
39.51 m2
2010
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15893441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911250 15893441 Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje niskie rachunki z tytułu centralnego ogrzewania. Powierzchn...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
-
63 m2
1987
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15864717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272240 15864717 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w okolicy sprzyjającej ak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 292 zł/m2)

3
1
65 m2
2012
15853926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064906 15853926 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla Czarnockiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 17,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

418 000 PLN (8 894 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15839042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737551 15839042 Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Traugutta we Wrocławiu.To idealna propozycja dla osób ceniących przedwojenną architekturę, wysokie wnętrza i niepowtarzalny klimat kami...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
53.46 m2
1910
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15893411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w samym sercu Sopotu 27911231 15893411 Lokal usługowy znajdujący się na dwóch kondygnacjach. Parter stanowi lokal usługowy z bezpośrednim wejściem od ulicy z dużymi witrynami. Na piętrze znajduje się zaaranżowana część mieszkalna usytuowana jest bezpośrednio nad lokalem usługowym z wejści...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 699 000 PLN (21 238 zł/m2)

3
2
80 m2
1905
15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984
15863303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27242341 15863303 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Piastów.Lokal o powierzchni 66,82 m² znajduje się na 3 pi...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

335 000 PLN (5 416 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1978