• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 57

15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15894839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949679 15894839 Na sprzedaż mieszkanie 60 m² w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: Siedlce, ul. Niepodległości Cicha i spokojna okolica Przystanek autobuso...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

529 000 PLN (8 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1994
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15892442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898771 15892442 Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m² w Siedlcach! Standard Premium!Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 96,19 m² znajdujący się w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej.Nieruchom...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 246 000 PLN (12 979 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15827196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633307 15827196 Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat siedemdziesiątych. Budynek jest po termomode...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
1971
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15849497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969872 15849497 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

218 700 PLN (5 608 zł/m2)

2
1
39 m2
1930
15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15849485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969231 15849485 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

186 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
33 m2
1930
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992