• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 102

15885300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722390 15885300 Sopot Parkur 2 pokoje balkon hala garażowaNa sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m², położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki Parkur przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie.Mieszkanie skła...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 500 000 PLN (26 786 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15404041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17778280 15404041 STYLOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W CENTRUM SOPOTUPiękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego.Mieszkanie o powierzchni 101,30 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z t...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 980 000 PLN (19 604 zł/m2)

3
1
101 m2
1915
15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15839100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26738585 15839100 OKAZJA !!! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena !!Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem, z całodobową ochroną , w doskonałej lokalizacji Dolnego Sopotu - ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 200 000 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15638445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23017200 15638445 Śliczna, kompaktowa kawalerka - przytulna, komfortowa, po kapitalnym remoncie ( nowe instalacje, podłogi, przearanżowane ściany, nowe sanitariaty, nowa stolarka drzwiowa i wyposażenie) ,położona na piątym piętrze budynku z windą. Budynek bez gazu, oc...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

460 000 PLN (27 059 zł/m2)

1
1
17 m2
1980
15711454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24402566 15711454 Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 540 000 PLN (19 744 zł/m2)

3
1
78 m2
1906
15890494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878456 15890494 *** SOPOT CENTRUM *** TARAS W KAMIENICY *** STAN DEWELOPERSKI PO GENERALNYM REMONCIE *** UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ *** LOKALIZACJA: Sopot, Aleja Niepodległości 756 – absolutnie topowa lokalizacja w samym centrum miasta. To jedna z tych nieruchomości, gd...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 390 000 PLN (14 242 zł/m2)

3
1
97.6 m2
1920
15757715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE W GÓRNYM SOPOCIE 25305527 15757715 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ogromna przestrzeń,- idealna lokalizacja, Górny Sopot - ...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 999 990 PLN (23 077 zł/m2)

5
-
130 m2
1907
15850388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Dolny 71m2 z podziałem na 3 mieszkania!! 26994623 15850388 Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu 40 m2 !MIESZKANIE: Na sprzedaż rozkładowe, przestronne mieszkanie poło...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 310 zł/m2)

3
1
71 m2
1930
15849228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki apartament - Sopot Dolny - Blisko plaży! 26962202 15849228 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m2. Jest położone w najbardziej pożądane...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1925
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998
15687924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. w kamienicy/Sopot/ 122 m2/1 piętro/ balkon 23975475 15687924 Do sprzedaży oferujemy przestronne i wysokie mieszkanie w pięknej kamienicy z około 1907 roku znajdujące się na 1 piętrze w Sopocie, przy ul. Sobieskiego. Trzystronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem od strony południowo-zachodniej i pięknym wyk...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 699 000 PLN (22 123 zł/m2)

4
1
122 m2
1907