• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 101

15883719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek | Aquarius | Invest Komfort | Górny Sopot 27675522 15883719 ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM W GÓRNYM SOPOCIE!MIESZKANIE: Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63 m² położone w osiedlu AQUARIUS cenionego dewelopera Invest Komfort. Wnętrze jest jasne i słoneczne dzięki korzyst...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 000 PLN (30 929 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15866928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot, 2 pokoje do wejścia w dzielnicy willowej! 27331725 15866928 HOT OFERTA!!!DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w przepięknej, urokliwej dzielnicy w Sopocie przy ul. Ignacego Krasickiego.ATUTY NIERUCHOMOSCI:- urokliwa, klimatyczna, zadbana kamienica- mieszkanie słonec...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

899 000 PLN (19 128 zł/m2)

2
-
47 m2
1928
15860664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27182989 15860664 Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m²,zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku .Mieszkanie usytuowane na 2- im piętrze w bloku 3 -piętrowym z ogrodzonym po...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 290 000 PLN (18 971 zł/m2)

4
1
68 m2
1968
15872105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO 27485553 15872105 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, SOPOT, 100m OD MONTE CASSINO!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie.2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i balkon. Wysokość pomieszczeń to 265 cm. Zlokalizowane na parterze w 2...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 149 000 PLN (23 449 zł/m2)

2
1
49 m2
1930
15879306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na las na Przylesiu 27612710 15879306 Tylko u nas!!!Doskonale usytuowane 1-pokojowe mieszkanie w Sopocie na Przylesiu o powierzchni 17m2 .W skład mieszkania wchodzi pokój, aneks kuchenny, łazienka.Standard wykończenia:na podłodze-panele,terakota;ściany-glazura,malowane.Ekspozycja okienna...

Sopot (Przylesie) (Pomorskie, gm. Sopot)

399 000 PLN (23 471 zł/m2)

1
1
17 m2
1970
15811842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 26443114 15811842 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Sopocie – ul. AbrahamaOferujemy na sprzedaż unikatowy apartament o powierzchni 250 m² (powierzchnia użytkowa 103,57 m²) położony w prestiżowej części Sopotu – przy ulicy Abrahama. Ta elegancka, odnowiona nieruchom...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 990 000 PLN (11 960 zł/m2)

8
-
250 m2
1903
15440343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Perełka inwestycyjna! Sopot 3 Maja | 500m do plaży 18600234 15440343 Na sprzedaż wyjątkowy apartament znajdujący się w samym sercu Sopotu w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 Maja! 500 metrów od plaży i kultowego Baru Przystań.Przestrzeń, która łączy potencjał inwestycyjny z nadmorskim stylem życia. ATUTY:• 147 m² w p...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 599 000 PLN (17 680 zł/m2)

7
2
147 m2
-
15805685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot, 3 pokoje, do wejścia. 26314383 15805685 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cichą okolicą. To wyjątkowe położenie pozwala cieszyć się spokojem, a jed...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 320 000 PLN (16 296 zł/m2)

3
1
81 m2
1998
15872193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dolny Sopot 70 m² + strych 27487901 15872193 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka.To oferta, która praktycznie „zarabia sama” - dzięki topowej lokalizacji oraz ogromnemu pote...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 571 zł/m2)

5
1
70 m2
1930
15831283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy 800m od plaży z balkonem 26690894 15831283 Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Zaledwie 300 metrów od dworca oraz około 800 metrów od molo, co czyn...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 400 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
84 m2
1930
15860332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27182473 15860332 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 85 m², położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Sopocie – Aura Sopot. To propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i prestiżowej lokalizacji, a także dla inwestor...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 199 000 PLN (25 834 zł/m2)

4
1
85.12 m2
2021
15871737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje AQUARIUS Invest Komfort z halą i komórką 27474905 15871737 *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu Aquarius cenionego dewelopera Invest Komfort.W skład mieszkania wchod...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (33 311 zł/m2)

2
1
45 m2
2014