• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sorkwity Plażowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sorkwity i Plażowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15888798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826565 15888798 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle!.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (11 661 zł/m2)

3
1
60.03 m2
2000
15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15875716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527299 15875716 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m² czystego potencjału na ul. Toruńskiej w Pabianicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wejść na gotową bazę i po prostu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

329 000 PLN (6 830 zł/m2)

3
-
48.17 m2
1972
15490315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19736649 15490315 Opiekun ofertyJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella.Otoczenie nieruchomości:Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie: ziel...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
57 m2
1880
15887396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782813 15887396 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (19 981 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2018
15887395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27782811 15887395 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. NiepodległościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 1927NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z:-4 niezależnych pokoi, ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
2
118 m2
1927
15887392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27782746 15887392 5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. RysiaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 104m2 składa się z:PARTER:- duży wiatrołapPIĘTRO 1:- łazienka- kuchnia połączona z salo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

922 000 PLN (8 865 zł/m2)

5
2
104 m2
2021
15887279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780235 15887279 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 167 000 PLN (25 298 zł/m2)

3
1
46.13 m2
2025