• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Starachowice Oświatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Starachowice i Oświatowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15877540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572500 15877540 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15876904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27558429 15876904 Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m², położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim Kamionku.Mieszkanie łączy charakter starszego budownictwa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1938
15875384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542707 15875384 Jasne, rozkładowe 2 pokoje na Olechowie – świetna baza pod Twoje marzenia!Szukasz mieszkania, w którym nikt nie wciska Ci na siłę cudzego gustu w łazience i kuchni, ale jednocześnie nie uśmiecha Ci się zrywanie starych podłóg i skrobanie ścian? To 49...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (8 740 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1987
15872860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502947 15872860 APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (18 952 zł/m2)

4
2
105 m2
2007
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15810784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26418604 15810784 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 37mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15771894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25595928 15771894 Duże, bezczynszowe, 2 garaże, działka ogrodowa Kto chce zaoszczędzić pieniądze i w cenie kawalerki w mieście kupić większe lokum by cieszyć się urokami wiejskiego życia - ten powinien niezwłocznie nabyć to 4 pokojowe mieszkanie. Okazyjna oferta sp...

Dłużyna Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

247 000 PLN (3 338 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15292646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14965078 15292646 Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego powierzchnia wynosi 70,6 m kw i obejmuje duży pokój dzienny z wyj...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

497 000 PLN (7 100 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15894692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948180 15894692 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,60m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (24 641 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2023
15894702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948172 15894702 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mlądzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 17 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,54 m2 składa się z:-salon otwarty na widną k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 326 000 PLN (26 766 zł/m2)

2
1
49.54 m2
2018