• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Suwałki

Znalezionych ofert: 26

15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15893733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917633 15893733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m², położone w Suwałkach przy ul. Kowalskiego, na 4 piętrze w bloku bez windy.Mieszkanie środkowe (nie narożne) – ciepłe i ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15851561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 pokoje Centrum Suwałki 2 piętro 27012937 15851561 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż ciepłe i dwustronne mieszkanie z dużym potencjałem usytuowane w Centrum ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

310 000 PLN (6 739 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15876326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze 27535388 15876326 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Suwałki, północna część miastaOferuję na sprzedaż funkcj...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

289 000 PLN (6 283 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15889338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z ogródkiem | 74,9 m² | Parter 27847344 15889338 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na parterze...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

489 000 PLN (6 608 zł/m2)

4
1
74 m2
1982
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15851629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter | 3 pokoje | Centrum Suwałk | Bez balkonu 27012919 15851629 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk Parter Idealne dla rodziny lub pod inwestycję.Na sp...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

300 000 PLN (5 660 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15851200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 59m 27012599 15851200 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 pokoje Balkon Gotowe do zamieszkania Spokojna okolicaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne ...

Suwałki (Północ ii) (Podlaskie, gm. Suwałki)

355 000 PLN (6 017 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15867420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok. Suwałki centrum NOWA CENA 27346265 15867420 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalne mieszkanie 42,2 m² w centrum Suwałk - ul. Noniewicza.Dostępne od: od zarazCzyns...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15881241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 27626335 15881241 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk na 1 piętrze - balkon, piwnica, duży pot...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

305 000 PLN (6 630 zł/m2)

3
1
46 m2
1965
15851224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pokojowe, 72m 27012600 15851224 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne 4 pokoje 1 piętro Gotowe do zamieszkania Północne Suwałki Na sprzedaż komfort...

Suwałki (Północ ii) (Podlaskie, gm. Suwałki)

455 000 PLN (6 319 zł/m2)

4
1
72 m2
-
15869925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje, 55m, winda 27411516 15869925 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone na 5. piętrze w budynku z ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

3
1
55 m2
-