• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Syców Matejki Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Syców, Matejki i Jana

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15895298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961779 15895298 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 2 piwnice, 55m², PogodnoSpółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dostępne również dla osób spoza UE!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 2 piętrze, w jednej z najbardzie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 818 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15871979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny z widokiem na Motławę 27483922 15871979 Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r.  Mieszkanie jest podzielone na dwa mniejsze apartamenty po 42 m2 każde. Położone jest tuż nad brz...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 126 000 PLN (25 927 zł/m2)

4
2
82 m2
2022
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15893418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910999 15893418 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. SzaserówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 573 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1960
15893402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910372 15893402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,16m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 504 zł/m2)

2
1
53.16 m2
2014