• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Kijewo

Znalezionych ofert: 7

15882928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673335 15882928 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Kijewo w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składają się duży salon z wyjściem na balkon, sypialnia, widna kuchnia, łazi...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (8 352 zł/m2)

2
1
49.09 m2
1991
15882753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27673289 15882753 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 109 m², położone w spokojnej części Szczecina – Kijewie, przy ul. Foczej. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz aż trzech g...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

950 000 PLN (13 852 zł/m2)

5
1
68.58 m2
2000
15883171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673589 15883171 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka i wc oraz ok 4m2 przedpokój w kwadracie. Z salonu jes...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (8 873 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15886598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762791 15886598 Na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Kijewo w niskim bloku z cegły na 3 piętrze z 2005 roku przy ul. Świstaczej.Lokal o powierzchni 60 m2 w skład którego wchodzą :- salon z wyjściem na balkon- ustawna sypialnia- pokój- oddzieln...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

554 000 PLN (9 267 zł/m2)

3
1
59.78 m2
2005
15861919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27217576 15861919 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Tarpanowej 422 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, którą jest Joanna Rucińska sprzeda z ...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

372 800 PLN (5 917 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15747924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25102900 15747924 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje ustawne, z sa...

Szczecin (Kijewo), Tarpanowa

589 000 PLN (8 378 zł/m2)

3
1
70.3 m2
1998
15752694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173054 15752694 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Prawobrzeża, blisko terenów zielonych, komunikacji miejskiej, przychodni.Mieszkanie o powierzchni 63 m2 ...

Szczecin (Kijewo), Świstacza

569 000 PLN (9 032 zł/m2)

3
1
63 m2
1993