• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Mazowiecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mazowiecka

Znaleźliśmy 932 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15883171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673589 15883171 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka i wc oraz ok 4m2 przedpokój w kwadracie. Z salonu jes...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (8 873 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900