• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 920

15882889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673232 15882889 Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 83 m², położone na podwyższonym parterze zadbanej kamienicy w samym centrum Szczecina (okolice placu Szarych Szeregów).Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się ...

Szczecin (Centrum), 5 Lipca

699 000 PLN (8 460 zł/m2)

3
1
82.62 m2
1910
15882895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673250 15882895 Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,07m2, położone na 2. piętrze budynku z 2013r.Salon połączony z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony wschodniej. Dwie odrębne sypialnie, każda ok. 12m2 (jedna z nich wpisana w kw ja...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

720 000 PLN (11 600 zł/m2)

3
1
62.07 m2
2013
15882893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673243 15882893 Ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę Szczecina – Inwestycja OrnamentZ przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze prestiżowego apartamentowca Ornament w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób...

Szczecin (Śródmieście), Powstańców Śląskich

799 000 PLN (12 626 zł/m2)

3
1
63.28 m2
2018
15882921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673320 15882921 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego,- kuchni,- pokoju,- sypialni,- korytarza- łazienki z toaletą. W pokojac...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 833 zł/m2)

3
1
58.6 m2
1938
15882916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673308 15882916 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany.Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym w cenie nieruchomości.Lokal usytuowany na czwartym piętrze w ocieplony...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (11 654 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1974
15765296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468706 15765296 Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, które w sposó...

Szczecin (Niebuszewo), Księcia Barnima III Wielkiego

519 500 PLN (8 403 zł/m2)

3
1
61.82 m2
1930
15576554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21682825 15576554 Unikatowa oferta sprzedaży przepięknego i dochodowego apartamentu w inwestycji z 2021 roku Gryf.Na powierzchnię 37,17 m2 składają się:Salon z aneksem kuchennym 14,50 m2Otwarta sypialnia 14,20 m2 Łazienka 3,82 m2 Korytarz 4,65 m2(załączony rzut ma pod...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

559 000 PLN (15 039 zł/m2)

2
1
37.17 m2
2021
15773893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25641672 15773893 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina (Dzielnica Nowe Miasto).Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W bliskiej odległości: Centrum handlowe, Ik...

Szczecin (Nowe Miasto), Stefana Lewandowskiego

599 000 PLN (12 796 zł/m2)

2
1
46.81 m2
2021
15381641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17285501 15381641 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych.położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjściem balkon, kuchni, łazienki i przedpokoju.. Pokoje duże przestronne i u...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

820 000 PLN (6 792 zł/m2)

4
1
120.73 m2
1930
15882807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673401 15882807 Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,8m2 na 7 piętrze wysokiego bloku z 1984r. na Osiedlu Słoneczne. Forma własności: odrębna własność.Mieszkanie w standardzie podstawowym. Duży pokój 21m2 z wyjściem na ładny balkon od strony południowej...

Szczecin (Słoneczne), Jasna

555 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
69.8 m2
1984
15882790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673368 15882790 Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie!Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko do całej infrastrukturu niezbędnej do życia.Usytuowanie na parterz...

Szczecin (Warszewo), Duńska

680 000 PLN (13 255 zł/m2)

3
1
51.3 m2
2000
15882789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673366 15882789 Przedmiotem oferty jest całkowicie umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3 piętrze nowego budynku z windą (2020 r.bud.) przy ul. Łubinowej. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został zaprojektowany...

Szczecin (Słoneczne), Łubinowa

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

3
1
51 m2
2020