• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 915

15882810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673408 15882810 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncieZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, z d...

Szczecin (Centrum), Mazurska

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
1
70 m2
1930
15882735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673233 15882735 Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w niskim, zadbanym bloku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Lokal usytuowany jest na wygodnym drugim piętrze.Układ pomieszczeń:Przestronny salo...

Szczecin (Pogodno), Karola Huberta Rostworowskiego

339 000 PLN (8 708 zł/m2)

2
1
38.93 m2
1930
15882764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673315 15882764 Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.Do sprzedania ładne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Szczecina przy ul. 1 maja. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się: Fabryka Wody, szkoły, przeds...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), 1 Maja

379 000 PLN (8 934 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1970
15882748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673272 15882748 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:Przestronny salon Sypialnia SypialniaGarderoba ( wejście z sypialni oraz ł...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

789 000 PLN (8 251 zł/m2)

3
1
95.63 m2
1930
15882730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673217 15882730 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie idealne dla rodziny.LOKALIZACJAZielone, dobrze rozplanowane osiedle na Warszewie.W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, punkty użyteczności publicznej.Do Centrum 4,5 km. Dobra komuni...

Szczecin (Warszewo), Duńska

949 000 PLN (10 515 zł/m2)

4
2
90.25 m2
2009
15882744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673260 15882744 Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku.Na funkcjonalny układ mieszkania składają się:- cztery niezależne pokoje, w ...

Szczecin (Zdroje), Walecznych

520 000 PLN (8 176 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1970
15808451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26395322 15808451 Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w SzczecinieUwaga: SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LAKALU! Możliwość zakupu przez obywateli spoza UE...

Szczecin (Gumieńce), Polskich Marynarzy

798 000 PLN (11 515 zł/m2)

3
2
69.3 m2
2007
15882720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673187 15882720 Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach – tutaj masz własny ogródek i dedykowane miejsce postojowe(z możliwośc...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

629 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
64.7 m2
1930
15882750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673279 15882750 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza Unii Europejskiej!!!Prezentujemy do zakupu mieszkanie idealne dla singla lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokal o powierzchni 24,2m2 składa się z:- pokoju- ku...

Szczecin (Podjuchy), Metalowa

259 000 PLN (10 702 zł/m2)

1
1
24.2 m2
1980
15882738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673241 15882738 Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość nabycia przez obywateli spoza UE bez zezwolenia.Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Fioletowa

569 000 PLN (7 689 zł/m2)

4
1
74 m2
1991
15882769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673324 15882769 Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem.Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu.Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić mieszkanie na czas studiów swojego dziecka, to ta oferta jest dla Ciebie. W...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
100 m2
1902
15882766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673318 15882766 Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie.Cena: 499 000 PLN (7258,18 PLNm²)Powierzchnia: 68,75 m²Liczba pokoi: 2 duże, ustawne pokojePiętro: 1 z 3Lokalizacja: Róg Pocztowej z 5 lipca, Szczecin, CentrumO mieszkaniu:Nieruchomość charakte...

Szczecin (Centrum), Pocztowa

499 000 PLN (7 258 zł/m2)

2
1
68.75 m2
1930