• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 912

15752694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173054 15752694 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Prawobrzeża, blisko terenów zielonych, komunikacji miejskiej, przychodni.Mieszkanie o powierzchni 63 m2 ...

Szczecin (Kijewo), Świstacza

569 000 PLN (9 032 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15704391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24263038 15704391 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego ( z możliwością zrobienia 3) mieszkania o powierzchni ~ 47,7 m² z balkonem lub ogródkiem, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Łasztownia Szczecin, znajdującego się na 5 piętrze w...

Szczecin (Śródmieście), Leona Heyki

631 000 PLN (13 229 zł/m2)

3
1
47.7 m2
2025
15609825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22389645 15609825 Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą:rozkładowe pokoje o powierzchni 19,24,25m2 i jeden przejściowy 16m2, kuchnia widna 12m2, łazienka z WC ok. 5m2 ora...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
105 m2
1970
15776745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716541 15776745 Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania w Dąbiu na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2012r.Na powierzchnię ok. 78m2 składają się dwa poziomy;I poziom...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

699 000 PLN (8 987 zł/m2)

3
2
77.78 m2
2012
15720392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24588693 15720392 Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower – jedynego takiego obiektu w Szczecinie!...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

448 500 PLN (19 662 zł/m2)

1
1
22.81 m2
2021
15530659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20622110 15530659 Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 74.28m2 w super lokalizacji.Mieszkanie posiada zarówno taras jak i ogródek wychodzący na zielone, wewnętrzne patio. Z patio można wejść na ogólnodostępny taras z widokiem na Szc...

Szczecin (Śródmieście), Celna

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15709048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24348353 15709048 Mieszkanie również doskonałe pod inwestycję wynajem.Na chwilę obecną mieszkanie jest wynajmowane i wydanie kwiecień 2026r.Do sprzedaży nowe mieszkanie-w stylu loft- 2 pokojowe na 1piętrze z dużym balkonem , zlokalizowane w nowo powstałej inwestycj...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

2
1
33 m2
2222
15802677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272100 15802677 Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy NarutowiczaMieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez jakichkolwiek obciążeń.Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze zaby...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

870 000 PLN (11 299 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15138152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 10728856 15138152 ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

612 000 PLN (3 522 zł/m2)

8
-
173.75 m2
1935
15882624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671273 15882624 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na I piętrze w budynku z roku 2008 , położonego wśród zabudowy domków jednorodzinnych w dzielnicy Żydowce. Bliska okolica lasów Puszczy Bukowej oraz szybki dostęp do autostrady a także b...

Szczecin, Tokarska

455 000 PLN (9 286 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15882663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671311 15882663 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na balkon francuski,Sypialnia (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędne...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

520 000 PLN (11 040 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1964
15882657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671305 15882657 Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m², położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja dla rodziny szukającej dużej, funkcjonalnej przestrzeni w centrum miasta. Dz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (7 952 zł/m2)

4
1
90.42 m2
1910