• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 933

15150486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11027293 15150486 Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze w odnowionej secesyjnej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą : dwa d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (7 102 zł/m2)

2
-
76.04 m2
1900
15831194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26689108 15831194 Pogodno to spokój, zieleń, prestiż i wygoda codziennego życia.I właśnie tutaj, przy ul. Goszczyńskiego, czeka mieszkanie, które może stać się Twoim nowym miejscem do życia.To 39,52 m² położone na pierwszym piętrze, na ogrodzonym terenie, co od razu d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (9 995 zł/m2)

2
1
39.52 m2
1950
15712212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24416993 15712212 Mieszkanie o powierzchni 117 m², położone w samym sercu Szczecina. Lokal od kilku lat funkcjonuje jako wynajem pokoi i jest obecnie w pełni wynajęty. Najemcy mogą pozostać w mieszkaniu, co oznacza, że kupujący przejmuje bieżący przychód. Pierwsze zdj...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (5 385 zł/m2)

7
2
117 m2
1930
15720283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24587811 15720283 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 49,5 m², położone na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku na cichym i zielonym Osiedlu Bukowym przy ul. Czerwonej w Szczecinie. Mieszkanie składa się z przestronnego salon...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (10 485 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1992
13322237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 88236 13322237 Mieszkanie na chwilę obecną doskonałe pod inwestycję-obecnie jest wynajęte do końca sierpnia 2023r lub może zostać zakupione( czerpać dochody) i wydanie koniec sierpnia 2023r.Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbar...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

529 000 PLN (15 114 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15775914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689895 15775914 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe mieszkanie.Z 13. piętra rozciąga się panorama całego Szczecina — mias...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

749 000 PLN (11 881 zł/m2)

3
1
63.04 m2
2009
15778072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25740385 15778072 Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja!Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114 m², położ...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

790 000 PLN (6 983 zł/m2)

4
1
113.14 m2
1920
15473417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19361527 15473417 Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrze kamienicy na poddaszu bez skosów. Mieszkanie ma duży potencjał ze wz...

Szczecin, Maksyma Gorkiego

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

1
1
16 m2
1935
15759974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25347220 15759974 Gotowy Biznes Inwestycyjny – 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, Wynajęte od Zaraz!Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną – mieszkanie o powierzchni 79,6 m² w zabytkowej, zadbanej kamienicy, zlokalizowane na wyższym parterze w świetnie skomunikowanej...

Szczecin (Pomorzany), św. Józefa

597 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
1
79.6 m2
1930
15814507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26683526 15814507 Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy.Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym w grudniu 2025 roku. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda z bojlera elekt...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

216 000 PLN (15 169 zł/m2)

1
1
14.24 m2
1900
15779413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25775372 15779413 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo.Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2 składają się:komfortowy salon o pow. 22,69 m2otwarta kuchnia o pow. ...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

810 000 PLN (11 319 zł/m2)

3
1
71.56 m2
2014
15815343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669947 15815343 Oferta sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budynku z windą (z 2021 r.) w dzielnicy Pogodno.Mieszkanie o powierzchni 48,6 mkw składa się z:- dużego salonu, z którego jest wyjście na balkon 8 mkw;- aneksu kuchennego:...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (12 243 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2021