• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 36

15699054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24160322 15699054 Przedstawiam Państwu mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość na trzecim  piętrze o powierzchni 56,89 m2  znajdująca się przy ulicy Kopernika. Głównym sercem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym. W dalszej części znajdu...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

269 000 PLN (4 804 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15826716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633269 15826716 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 41m2  przy ulicy Kopernika, znajdujące się na drugim piętrze z możliwością zamiany na inne mieszkanie w tej samej, lub niedalekiej  okolicy. Warunkiem zamiany jest lokal położony maksymalnie na pierwszym piętr...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

269 000 PLN (5 604 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15829146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633357 15829146 Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z 2021 roku, wykończone po zakupie w stanie deweloperskim gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów.Przemyślany układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz kuchnię, z realną możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

529 000 PLN (9 281 zł/m2)

2
1
57 m2
2021
15781697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25833433 15781697 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m², położone w samym sercu Szczecinka przy ul. Armii Krajowej.Układ pomieszczeń:Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na ba...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

475 000 PLN (5 278 zł/m2)

3
2
90 m2
2000
15781696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25833432 15781696 Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m², położone na pierwszym piętrze budynku w centrum Szczecinka. To nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealna zarówno jako pierwsze własne lokum, jak i inwestycja pod wynajem.W...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15723681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24636035 15723681 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinku.Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,37 m², zlokalizowanego w świetnie skomunikowanej części miasta przy ul. Słowiańskiej 14 w Szczecinku.Układ pomieszczeń:-Dwa ustawne pokoje jas...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

235 000 PLN (5 341 zł/m2)

2
1
44 m2
1940
15803522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26298411 15803522 Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze w domu dwurodzinnym wolnostojącym w Szczecinku przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. W mieszkaniu została wydzielona dodatkowa przestrzeń na spiż...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

210 000 PLN (4 016 zł/m2)

3
1
52.29 m2
1930
15520819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20393887 15520819 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili relaksując się przy widocznym przez duże okna zachodzie słońca. Dodatko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

279 000 PLN (5 449 zł/m2)

2
1
51.2 m2
1984
15779202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25768784 15779202 Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,68 m² w kamienicy przy ulicy WARCISŁAWA IV w Szczecinku – idealne miejsce do życia w świetnej cenie ! Nieruchomość składa się z 3 pokoi, otwartej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. W...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

375 000 PLN (4 955 zł/m2)

3
1
75.68 m2
-
15774965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25660653 15774965 Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ulicy Bartoszewskiego w Szczecinku. To przestrzeń, która dzięki swojemu układowi i położeniu daje ogromny potencjał do stworzenia w...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

330 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15705541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24281045 15705541 Lokal mieszkalny o powierzchni 143.35m2, położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym, niemal w samym centrum miasta. Pierwotnie mieszkanie składało się z 5 pokoi , kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Ta duża przestrzeń została podzielona na c...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

699 000 PLN (4 876 zł/m2)

5
1
143.35 m2
1910
15304182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15263365 15304182 Nieruchomość blisko parku i jeziora w dobrej lokalizacji Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze przy ulicy Limanowskiego 3. Nieruchomość o powierzchni 84.06 m 2 .Na metraż ten składają się 3 pokoje ,duża kuchnia z ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

329 000 PLN (3 917 zł/m2)

3
1
84 m2
1936