• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Tarnów Zabłocie

Znalezionych ofert: 76

15890796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883521 15890796 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883522 15890865 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883524 15890898 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883621 15890937 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025
15890966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883623 15890966 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025
15890933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883613 15890933 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883609 15890931 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewani...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883607 15890930 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883620 15890936 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883617 15890963 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m² Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m² , położone na 2 piętrze w dwupiętrowej...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883615 15890962 ​​​​​​​ Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprze...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883614 15890961 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025