• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Komisji Edukacji Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej, Komisji i Edukacji

Znaleźliśmy 4,740 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15857038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27109577 15857038 Apartament z balkonem    DODATKOWO PŁATNE - miejsce postojowe w garażu podziemny i komórka lokatorska na piętrze w łącznej kwocie 60 tys zł  Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku Cała powierzchnia w księdze wieczystej : lokal 44,88 m...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

2
-
47 m2
2014
15846925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26898744 15846925 KLUCZE W BIURZE - MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI 6 DNI W TYGODNIU. Apartament z balkonem i komórką lokatorską, Lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 20142015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu wraz z komórką na tym samym ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (14 894 zł/m2)

2
1
47 m2
2014
15611599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie do remontu Ochota 22433399 15611599 Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu.Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne, słoneczne.Przedpokój około 3 m², większy pokój mierzy ponad 15 m²...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 888 PLN (15 802 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15611589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Ochota 22433398 15611589 Mieszkanie rozkładowe z oddzielnym wejściem do każdego pokoju. Okna od południa oraz zachodu. Widna kuchnia, w mieszkaniu balkon oraz piwnica. W spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w stronę centrum oraz lotniska. W okolicy 4 parki, Malickie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15463719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament (2 pokoje) Zawady 19138877 15463719 Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament posiada:- otwartą przestrzeń (możliwość zamknięcia sypialni)- klimatyza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (28 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15677517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23799064 15677517 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 600 PLN (15 332 zł/m2)

3
1
44 m2
1910
15664581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554476 15664581 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Podstawowe informacje:Mieszkanie do odświeżeniaremontu. Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1959
15663806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23538030 15663806 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (22 341 zł/m2)

4
1
85 m2
1938
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15886663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763577 15886663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salon,-2 duże sypialnie,-oddzielna, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 814 zł/m2)

3
1
45.2 m2
1966