• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Kochanowskiego Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kochanowskiego i Jana

Znaleźliśmy 4,581 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 000 PLN (22 734 zł/m2)

3
2
64 m2
2013
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15888447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814070 15888447 4-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Suwalskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93,4m2 składa się z:- 2 pokoi, - otwartej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodat...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (15 846 zł/m2)

4
1
93.4 m2
1999
15888421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814068 15888421 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Księcia Janusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (17 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1973
15888401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813757 15888401 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuch...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
1
32 m2
2003
15888012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27799674 15888012 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,72m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 060 zł/m2)

2
1
45.72 m2
2018
15887907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796888 15887907 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Białej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 105m2 składa się z:-pokoju dziennego połączonego z kuchnią,-dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
105 m2
2013
15887602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27787829 15887602 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-WC,-przedp...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (13 208 zł/m2)

3
1
53 m2
1970