• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota Wum

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: WUM

Znaleźliśmy 196 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Ochota Warszawa

15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15611599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie do remontu Ochota 22433399 15611599 Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu.Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne, słoneczne.Przedpokój około 3 m², większy pokój mierzy ponad 15 m²...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 888 PLN (15 802 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15611589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Ochota 22433398 15611589 Mieszkanie rozkładowe z oddzielnym wejściem do każdego pokoju. Okna od południa oraz zachodu. Widna kuchnia, w mieszkaniu balkon oraz piwnica. W spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w stronę centrum oraz lotniska. W okolicy 4 parki, Malickie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15876961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27559278 15876961 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona dla siebie – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu.Idealna baza dla osób, które szukają trwał...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (21 575 zł/m2)

3
-
73 m2
2020
15295257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15051799 15295257 Na sprzedaż apartament 3 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy.Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 1 kw. 2025 rPowier...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 809 216 PLN (26 312 zł/m2)

3
1
68.76 m2
2024
15295251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15051798 15295251 Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy.Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 1 kw. 2025 rPowier...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 706 002 PLN (26 816 zł/m2)

4
2
100.91 m2
2024