• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Pęcicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pęcicka

Znaleźliśmy 4,590 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15820257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Wykończone pokoje w wysokim standardzie 26606926 15820257 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 543 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15893419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910998 15893419 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rozłogi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1978
15893421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910995 15893421 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. GórczewskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 16,40m2-s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (18 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1938
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15893403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910367 15893403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,-łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (18 750 zł/m2)

1
1
28 m2
1956
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018