• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Plac Tadeusza Kotarbińskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tadeusza, Plac i Kotarbińskiego

Znaleźliśmy 4,742 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15611593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka do remontu Ochota 22433395 15611593 Na sprzedaż kawalerka na Ochocie w odnowionej kamienicy i doskonale skomunikowanej lokalizacji. 
Powierzchnia: 38,67 m² (pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, hol].
Mieszkanie ma ekspozycję wschodniej i posiada pełne media miejskie. Do mieszkania w ram...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

1
-
38 m2
1956
15495598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w dobrej lokalizacji. 19839865 15495598 Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie.Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2003 roku. Apartament znajduje się na prestiżowym osiedlu, które jest otoczone dużym parkiem, zapewnia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (22 909 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15433039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cesja|inwestycja przy Wałbrzyskiej|duży balkon 18423210 15433039 Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, róg PuławskiejCesja praw z umowy deweloperskiej (bez podatku PCC)Oferowane mieszkanie to 2-pokojowy lokal o powierzchni 40,05 m², zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji przy zbie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

961 200 PLN (24 030 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15414572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tanie 3 pokoje na Bemowie 18011688 15414572 Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,71 m² z balkonem, zlokalizowane na Bemowo-Lotnisko. Mieszkanie stanowi pełną własność i posiada założoną księgę wieczystą.Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z 19...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 000 PLN (13 921 zł/m2)

3
1
63 m2
1982
15414574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z możliwością adaptacji na 3 18011686 15414574 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m² z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń, a jednocześnie bliskość centrum Warszawy. Do przystanku Plac Trzech K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 069 zł/m2)

2
2
58 m2
2001
14978631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokojowe mieszkanie na Zawadach 5988001 14978631 Do sprzedania nowe komfortowe mieszkanie w nowym małym kameralnym osiedlu w pobliżu Placu Vogla (ok. 100m ) w Wilanowie Zawady.Niska zabudowa, tylko 2 piętra.Rok zakończenia budowy 2022.Na jednej klatce tylko 6 mieszkań, winda. Mieszkanie z miejscem ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (18 137 zł/m2)

2
1
51 m2
2022
15800334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26212030 15800334 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i a...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (17 317 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15789859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25950435 15789859 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym osiedlu, które cieszy się całodobową ochroną. W sercu osiedla znajd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15786251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900724 15786251 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w SDP Nieruchomości. Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,98 m2, które znajduje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (19 125 zł/m2)

2
1
40 m2
2014