• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Przedatki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przedatki

Znaleźliśmy 4,596 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15896251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974824 15896251 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursusie.Lokal ma powierzchnię 61,05m2 i składa się z 3 pokoi.Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z lat 60-tych.Mieszkanie jest dwustronne , widna kuc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (10 647 zł/m2)

3
-
61.05 m2
1960
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15882038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655575 15882038 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,7m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 782 zł/m2)

2
1
37.7 m2
2003
15882037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655574 15882037 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa OgińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (12 868 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15881993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653814 15881993 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gąbińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-salonu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15881987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653809 15881987 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. SzwankowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (14 239 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15881992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27653806 15881992 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 94m2 składa się z:DOLNY POZIOM-kuchnia ok. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

5
2
94 m2
2000
15881990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653804 15881990 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

663 600 PLN (16 800 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1954
15881960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653422 15881960 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,99m2 składa się z:-dwóch pokoi 9m2 i 12m2,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
29.99 m2
1980
15881943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653317 15881943 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Chełmskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-salonu z wyjściem na loggię,-dwóch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 000 PLN (15 310 zł/m2)

3
1
58 m2
1963
15881957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653305 15881957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,1m2 składa się z:-ustawnego salonu (19,2 m²...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
53.1 m2
2009
15881947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653302 15881947 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,76m2 składa się z:-Sypialnia: 13,5 m2-Sypialnia oko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
53.76 m2
2010