• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Przedatki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przedatki

Znaleźliśmy 4,584 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15895869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962751 15895869 Apartament klasy premium wysoki standard Wilanów – Oś KrólewskaNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Miasteczka Wilanów — przy Osi Królewskiej. To nieruchomość stworzona dla osób...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 990 PLN (20 908 zł/m2)

3
1
80.35 m2
2010
15895792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962744 15895792 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych Śródmieścia i Woli. Układ i lokalizacja sprawiają, że nieruchomość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (20 800 zł/m2)

3
-
49.47 m2
1972
15895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962712 15895856 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem kuchennym, - osobna sypialnia, - łazienka z prysznicem, - korytarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (22 950 zł/m2)

2
1
32.2 m2
1974
15895419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962079 15895419 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1988 roku.Najważniejsze a...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (14 992 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1988
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15895768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962962 15895768 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (26 613 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15895751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962848 15895751 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 661 zł/m2)

2
1
36.3 m2
2018
15895732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962791 15895732 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 60.25 mkw. w bliskiej okolicy d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 114 000 PLN (18 490 zł/m2)

3
1
60.25 m2
2026
15895525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962234 15895525 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, po remoncie. W m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 654 zł/m2)

2
1
54.3 m2
1960
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969