• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Przedatki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przedatki

Znaleźliśmy 4,494 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15897517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005610 15897517 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15885008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715284 15885008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,4m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-ł...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

490 000 PLN (14 671 zł/m2)

2
1
33.4 m2
2006
15885009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715283 15885009 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-Salon oraz sypialnia: Ust...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (14 212 zł/m2)

2
1
52 m2
1953
15884970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714772 15884970 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 840 zł/m2)

3
1
43.8 m2
1982
15884335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699269 15884335 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,47m2 składa się z:-pokój dzienny z wyjściem na balk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

485 000 PLN (20 665 zł/m2)

1
1
23.47 m2
1985
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15884299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698672 15884299 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Komputerowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
33 m2
2021
15884298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698671 15884298 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej w nowej inwestycji Chmielna Duo.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salonu ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 870 000 PLN (43 000 zł/m2)

3
1
90 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698667 15884295 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,91m2 składa się z:-przestronny salon z aneksem ku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (21 755 zł/m2)

2
1
40.91 m2
2026
15884206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696123 15884206 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana DługoszaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1935NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-dwóch pokoi (22m2 i 15m2),-widnej k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1935