• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Sucharskiego Mjr. Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mjr., Sucharskiego i Henryka

Znaleźliśmy 4,742 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15611599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie do remontu Ochota 22433399 15611599 Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu.Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne, słoneczne.Przedpokój około 3 m², większy pokój mierzy ponad 15 m²...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 888 PLN (15 802 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15611589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Ochota 22433398 15611589 Mieszkanie rozkładowe z oddzielnym wejściem do każdego pokoju. Okna od południa oraz zachodu. Widna kuchnia, w mieszkaniu balkon oraz piwnica. W spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w stronę centrum oraz lotniska. W okolicy 4 parki, Malickie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 439 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15463719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy apartament (2 pokoje) Zawady 19138877 15463719 Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament posiada:- otwartą przestrzeń (możliwość zamknięcia sypialni)- klimatyza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (28 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15677517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23799064 15677517 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 600 PLN (15 332 zł/m2)

3
1
44 m2
1910
15664581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554476 15664581 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Podstawowe informacje:Mieszkanie do odświeżeniaremontu. Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1959
15663806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23538030 15663806 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (22 341 zł/m2)

4
1
85 m2
1938
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15774429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25650390 15774429 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 169 998 PLN (29 906 zł/m2)

4
2
106 m2
1930
15886517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761184 15886517 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – URSYNÓW (ZIELONY)Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Ursynów. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1983
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980