• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Sucharskiego Mjr. Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mjr., Sucharskiego i Henryka

Znaleźliśmy 4,583 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15894539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944562 15894539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 219 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15894550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944553 15894550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15894532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944550 15894532 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15894564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944541 15894564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15894559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944540 15894559 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976
15894554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944539 15894554 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 300 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15894528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944519 15894528 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 642 PLN (21 900 zł/m2)

2
1
33.18 m2
2025
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15884971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714771 15884971 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. DeotymyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,3m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 15,5 m2,-syp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 889 zł/m2)

3
1
42.3 m2
1955
15884626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707145 15884626 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 338 zł/m2)

3
1
67.4 m2
1985
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15884307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698807 15884307 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z:-oddzielne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 164 zł/m2)

3
1
57.4 m2
1968