• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Woronicza Jana Pawła

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Woronicza, Pawła i Jana

Znaleźliśmy 4,607 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15795076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje, klima, garaż 26089591 15795076 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., Nowe Włochy.Gotowe do wprowadzenia się, w cenie meble i wyposażenie (klasy premium), wykończone z dbałością o szczegóły. Idealne dla singlasingielki lub pary. Mieszkanie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (16 588 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15771945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 2 pokoje przy Galerii Mokotów 25597384 15771945 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 39 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec.Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singlasingielki, pary lub małej rodziny.Mieszkanie to:* salon 21,63m2 z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (17 895 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są miejsca, do których naprawdę chce się wracać po całym dniu. Ten apartament przy ul....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965