• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

15785799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe 25892625 15785799 Atuty nieruchomości w skrócie !147,5 mkw bezczynszoweogród 86,8 mkw2 x balkonkominek  klimatyzacja na 2 poziomachzew. m. postojowe domek narzędziowyzamknięte osiedleMieszkaniePrzedstawiam funkcjonalne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 000 PLN (8 973 zł/m2)

5
2
147 m2
2014
15876764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552944 15876764 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruchomości dziękujęOgłoszenie dodane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (20 972 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15857164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle-Bulwar/Po remoncie/Balkon/Klima/Piwnica 27117082 15857164 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze informacje:- 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (23 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1950
15847031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900531 15847031 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m² Warszawa Praga-Południe ul. SzaserówNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60. przy ul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

569 000 PLN (15 806 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15580587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21773992 15580587 Stylowe mieszkanie 61,98 mkw przy ul. Herbu Janina na warszawskim Wilanowie - możliwość łatwego wydzielenia 3 pokoju( obecnie 2 pokoje) .Jeśli szukasz eleganckiego mieszkania z unikalnym charakterem, ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 900 PLN (18 703 zł/m2)

3
1
61 m2
2017
15848067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie 2 pokoje, Metro Imielin 26931135 15848067 RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, obok Metra Imielin.Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.Idealne dla singla, pary lub małej rodziny.Mieszkanie składa sie z:- salonu (21,6 m) z ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 900 PLN (15 816 zł/m2)

2
1
55 m2
1982
15671900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23679556 15671900 To mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących wygodnego, gotowego do zamieszkania miejsca, z niepowtarzalnym widokiem na zielony park, które jednocześnie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji miasta. Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 237 zł/m2)

3
1
59 m2
1985
15866944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | winda | cisza | las | metro 27331767 15866944 Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawskich Kabatach.Najważniejsze atuty:• Świetna lokalizacja: Kabaty to wyma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
59 m2
2003
15849006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26955089 15849006 Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem, położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia i Saskiej Kępy, przy ul. Bora-Komorowskiego 56. Propozycja dla osób ceniących komfort, ciszę, bezpiecz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 474 zł/m2)

3
-
57 m2
2011
15881492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633778 15881492 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw.Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej i zielonej części Pragi-Południe.Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 962 zł/m2)

3
1
53 m2
1963
15841189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788215 15841189 REZERWACJAKlimatyczne dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami na III piętrze. Zostało zaprojektowane i wykończone przez architekta. Posiada niestandardowe wykończenia i aranżację. Mieszkanie jest oferowane z zabudową meblową kuchni, łazienki i poko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 372 zł/m2)

4
2
86 m2
2008
15831179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle blisko UW, 3 pok, dla inwestora / rodziny 26688276 15831179 Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego), jak i pary oraz większej rodziny- mnóstwo restauracji, barów, atrakcji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (16 304 zł/m2)

3
-
46 m2
1968