• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 661

15841190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788217 15841190 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia.Układ mieszkania:? Przestr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15863649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253876 15863649 Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz wysoki standard życia.Wnętrze zosta...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 182 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15879182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27610892 15879182 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15879181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27610890 15879181 Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, Fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Piętro 3 w 3 piętrowym budynku (w budynku nie ma windy), mieszkan...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
142 m2
2000
15870838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441073 15870838 2 pokoje z osobną kuchnią - Mokotów, Służew Nad Dolinką Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się, bez nakładów finansowych. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 999 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
47 m2
1976
15815614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elektrownia Powiśle 1 min | h=3,5m | dwustronne 26640389 15815614 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (22 718 zł/m2)

5
2
110 m2
1913
15830091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 26663212 15830091 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Praga Południe - GrochówMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 046 000 PLN (18 034 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15852206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026015 15852206 REZERWACJANa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 mkw., położone przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach.Idealne zarówno dla pary lub rodziny z dzieckiem, jak i pod wynajem (blisko metra i uczelni).Najważniejsze informacje:? 2 nieza...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15878162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27590271 15878162 Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy – ul. Bagatela, ŚródmieścieNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m², położone na parterze klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Bagatela – w jednym z najbardziej prestiżowych rejo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 026 zł/m2)

4
-
77.4 m2
1928
15878769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600177 15878769 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 710 PLN (10 501 zł/m2)

6
3
185 m2
2024
15878776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600173 15878776 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 441 020 PLN (10 518 zł/m2)

6
2
137 m2
2024
15878775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600166 15878775 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 371 600 PLN (12 032 zł/m2)

5
2
114 m2
2024