• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

15872231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488783 15872231 Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, dwustronne, wysokie, klimatyczne, kamienica z 1937 r., w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Starym Mokotowie, przy spokojnej uliczce, tuż obok stacji metra Pole Mokotowskie. Ciche, wysokie (2,95 m), dwust...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 000 PLN (23 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1937
15781188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25823053 15781188 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,20 mkw. w bliskiej okolicy duży...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 132 200 PLN (18 561 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15834295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras na dachu / Niski czynsz / Komórka na piętrze 26780670 15834295 Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 23Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł- komórka lokatorska pow. 2,16 mkw na pietrze niedaleko mieszkania - 20...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (16 654 zł/m2)

4
1
78 m2
2020
15849522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne 26971571 15849522 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bliskiej okolicy dużych arterii al. Jerozolimskich oraz ul. Łopuszańskiej...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 270 zł/m2)

2
1
63 m2
2002
15760673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25363462 15760673 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,72 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 141 000 PLN (18 705 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15807852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/bez pcc/Bez Prowizji/deweloperka 26381737 15807852 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 42,16mkw. w bliskiej okolicy duż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15760674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25363463 15760674 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 55.34 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (18 600 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15759520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25339812 15759520 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 60.25 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 114 000 PLN (18 567 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15759532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25339802 15759532 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 72,51 mkw. w bliskiej okolicy duż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 341 000 PLN (18 625 zł/m2)

3
1
72 m2
2026
15486518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19636040 15486518 Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 2012 roku. Ma wspaniały rozkład z widokiem na trzy strony świata. Jest eleganckie i praktyczne. Mieszkanie w 2022 roku przeszło gru...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (20 313 zł/m2)

5
2
128 m2
2012
15877755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27578230 15877755 Przedmiotem oferty jest komfortowe studio o powierzchni 26,24 m2, położone na 4 piętrze w budynku z windą.Budynek jest po remoncie, zadbane klatki schodowe.Mieszkanie ciche, z ekspozycja okien na południowy zachód, słoneczne.Rozkład: przestronny pokó...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

603 520 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
26.24 m2
1964
15877697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577603 15877697 Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy – na zielonym, prestiżowym Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 789 472 PLN (31 844 zł/m2)

4
2
119 m2
2025