• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 596

15857802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133628 15857802 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

757 330 PLN (17 612 zł/m2)

2
1
43 m2
2027
15857807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133625 15857807 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 772 PLN (19 218 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15816007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26609055 15816007 Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy do zamieszkania wynajmu, urządzony z dbałością o każdy szczegół wyposa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

441 540 PLN (18 398 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15793020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029730 15793020 Super lokalizacja w sercu Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską. Mieszkanie jest narożne dwustronne i dobrze doświetlone. Ze wz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (19 327 zł/m2)

2
-
49 m2
1957
15779884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 36 m² | 2 pokoje | garaż | 2 Komórki lok. 25793317 15779884 2 pokoje z ogródkiem 36 m² garaż dwie komórki lokatorskie spokojne osiedle   Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku, ciszę i zieleń zamiast balkonów sąsiadów oraz mieszkanie, które daje komfort zbliżony do domu, a jednocześnie wygodę życia ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15866659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche I słoneczne I zamknięte zielone osiedle 27323085 15866659 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w nowoczesnym budynku z 2011 roku.Budynek usytuowany jest w prestiżowej,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (17 925 zł/m2)

2
1
53 m2
2011
15868618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386964 15868618 Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie w Warszawie gotowe, by się zakochać od pierwszego wejrzenia Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania idealne zar...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 640 PLN (20 689 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15779883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro Gdański | 58,8 m² | Balkon | Garaż 25793316 15779883 Metro Gdański Widok na Warszawę 58,8 m² Balkon Garaż8. piętro, południowa ekspozycja i panorama miasta — jasne mieszkanie tuż przy metrze, gotowe do zamieszkania.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 58,8 m² przy ul. Słomińskiego 5, w budynku z och...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (23 276 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15873076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511911 15873076 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna - np. pod najem krótkoterminowy. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokale o różnych powierzchniach i różnej c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

4
-
57 m2
1959
15873078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511921 15873078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy.CICHE, ROZKŁADOWE daje poczucie spokoju w samym centrum miasta.WYSOKOŚĆ 2,70 m naprawdę daje komfort ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1962
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022