• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

15746849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Balkon, Gotowe do wprowadzenia, Okazja! 25089337 15746849 Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma powierzchnię 54,7m² i znajduje się w apartamentowcu na 1-szym piętrze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (19 074 zł/m2)

2
1
54 m2
2013
15449036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
balkon/piwnica/metro/nowa elewacja 18799383 15449036 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1988 roku.Najważniejsze a...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 063 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15411153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy w świetnej lokalizacji 17929092 15411153 Lokalizacja: ul. grochowska 326Piętro: 114Metraż: 154,90 mkwPokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Grochowie, 2 minut pieszo od przystanku tramwa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (19 474 zł/m2)

5
1
154 m2
1930
15795540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26097760 15795540 Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best MallNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na warszawskiej Sadybie, zaledwie 200 metrów od Gale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
1967
15867224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27340387 15867224 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w inwestycji CITYFLOW Etap II – Warszawa, Wola, ul. Redutowa 7.Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m² w inwestycji CITYFLOW Eta...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 710 000 PLN (22 208 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15441314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18629083 15441314 Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1968
15806793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26352312 15806793 Przestronne 64,8 m², 3-pokojowe mieszkanie z loggią 10 m² + miejsce parkingowe w kwocie 35 000,00 złPierwsze piętro, nowoczesny budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m², obejmujące jasny salon z...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (14 754 zł/m2)

3
-
65 m2
2007
15864813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27274743 15864813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicąOFERTA BEZPOŚREDNIAMieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Nałęczowskiej na granicy Dzielnic: Mokotów i W...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (16 029 zł/m2)

4
-
68 m2
1975
15836730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26718118 15836730 Są takie mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu da się dobrze żyć.To jest jedno z nich. Spokojne, funkcjonalne, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowane z miastem – idealny balans między miejskim rytmem a domowym spoko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 166 zł/m2)

3
1
64.56 m2
2007
15779882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25793253 15779882 Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. MIESZKANIE Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze. Okna wychodzą na ul. Złotą. Funkcjonalny...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (20 667 zł/m2)

3
-
45 m2
1964
15738100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne - 2 kawalerki na Ochocie 24902756 15738100 Opis Nieruchomości:Przedstawiam Państwu mieszkanie inwestycyjne podzielone na 2 niezależne kawalerki o powierzchni użytkowej 48,15 m2. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze przy ulicy Bobrowskiego 4 w Warszawie, na spokojnym i cic...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (22 917 zł/m2)

2
2
48 m2
1964
15538829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20790686 15538829 Sprzedam - 40 m² mieszkanie na parterze , przeprojektowane na dwa pokoje, z wyjściem na ogród na  prestiżowym, kameralnym osiedlu strzeżonym i monitorowanym przy ulicy Człuchowskiej 1. Zbudowane w 2010 roku z cegły, co gwarantuje solidność i trwałość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 900 PLN (18 498 zł/m2)

2
1
40 m2
2010