• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 547

15816082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26648159 15816082 Kontakt telefoniczny: 783168268Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na Saskiej Kępie przy al. Stanów Zjednoczonych w pobliżu ul. Międzynarodowej. Lokal jest cichy, usytuowany w drugiej linii zabudowy, w zielonej okolicy, bli...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (21 852 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15736313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa ciche piękne pokoje w ścisłym centrum 24871232 15736313 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Dwa piękne, duże, ciche pokoje, z widną, przestronną kuchnią, oraz dużą łazienką. Opis mieszkania:Pokój dzienny - ok. 22 metrów.Sypialnia - ok.16 metrów. Kuchnia - ok. 9 metrów.Ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 168 815 PLN (20 152 zł/m2)

2
1
58 m2
1958
15763791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie Wawer 25433067 15763791  Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,17m2 w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Begonii 7. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza, wysoki standard wykończenia oraz bliskość...

Warszawa (Wawer), Begonii

810 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
1
48 m2
2014
15658281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica, parking, Stary Mokotów 23437635 15658281 Stary Mokotów 3 pokoje Kamienica po remoncie Potencjał aranżacyjny Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na ostatnim, trzecim piętrze odrestaurowanej przedwojennej kamienicy  w jednej z najbardziej uro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 250 PLN (19 650 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15741730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24979253 15741730 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 64 m2 z 2 loggiami na nowoczesnym osiedlu z niepowtarzalnym klimatem w Porcie Praskim. To doskonała propozycja ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 736 000 PLN (27 125 zł/m2)

3
-
64 m2
2020
15824068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649698 15824068 Do sprzedaży, wygodne, ekonomicznie rozmieszczone powierzchnie, w czteropokojowym mieszkaniu o p[ow. 66,60 m 2. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w budynku z 1976 r. Budynek przeszedł pełna modernizację. Budynek został: -odnowiony. -ocieplony. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (12 561 zł/m2)

4
-
66 m2
1976
15528078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20557396 15528078 Perełka w centrum miasta z widokiem na warszawski Manhattan.Urocze 2 pokoje przy Placu Bankowym. Mieszkanie o powierzchni 35 mkw. składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Nieruchomość z balkonem oraz przynależną piwnicą.Nie ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (22 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1966
15824568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649701 15824568 Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku znajdującej się u zbiegu ul. Chmielnej i Żelaznej. Mieszkanie ma okna na 3 strony świata z widokiem na ul. Ćhmielną, Żelazną i na podwórze. Pomieszczenia mają ponad 3 m. wysokości. Pokoje są nieprzechod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (20 110 zł/m2)

3
-
82 m2
1936
15776640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25715303 15776640 Mieszkanie o pow. 52 m 2. Położone na parterze 3 piętrowego budynku. Budynek przeszedł pełną modernizację: -Została odnowiona elewacja. -Zostały odnowione klatki schodowe. Budynek położony w drugiej linii zabudowy od Al. Jana Pawła II. Mieszkanie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 538 zł/m2)

3
-
52 m2
1960
15830421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26673460 15830421 Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1906 r przy ul. Marszałkowskiej. Położone na 3 piętrze bez windy - ekspertyza techniczna przewiduje budowę zewnętrznych szybów windowych. Ogólny układ mieszkania został zachowany w niemal całym kszta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 000 PLN (21 250 zł/m2)

4
-
120 m2
1906
15790207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25957870 15790207 Opiekun ofertyNina Radulitel. 602 101 602Dwustronne, rozkładowe mieszkanie 70 m2 - od zaraz! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2, które znajduje się na siódmym piętrze w zmodernizow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (11 435 zł/m2)

3
2
69 m2
1978
15800112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z tarasem w pobliżu Saskiej Kępy 26206401 15800112 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.Lokalizacja:Kameralna zabudowa, zieleń, a tym samym wszystko czego potrzeba...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 918 504 PLN (20 195 zł/m2)

4
2
95 m2
2022