• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 537

15802252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26259534 15802252 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy apartament w stanie deweloperskim w przepięknej, spokojnej okolicy. Dookoła niska zabudowa oraz mnóstwo zieleni. Ogród o powierzchni 240m2 !!!APARTAMENTNa apartament o powierzchni 107.42 m2 składają się:* Du...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 999 PLN (23 364 zł/m2)

4
-
107 m2
2024
15773813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25637886 15773813 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 36,42 m2, wykończone w wysokim standardzie według projektu pracowni architektonicznej. Znajduje się w prestiżowym apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Chłodnej...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (27 750 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15600143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22189678 15600143 Świeżo po generalnym remoncie!Na sprzedaż luksusowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2.Mieszkanie ma nowoczesne wykończenie wnętrz o podwyższonym standardzie oraz posiada dwustronn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (13 933 zł/m2)

4
-
104 m2
1999
15770630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25558582 15770630 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIJasne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż Wilanów Zawady799 000 zł2 pokoje • 43 m² • piętro 33Warszawa, Wilanów,ZaściankowaOpis nieruchomościAdres Warszawa Wilanów ZawadyPiętro kondygnacje 33Układ 2-pok + kuch...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 581 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
15759954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25347088 15759954 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz ogromnym balkonem i przestrzennym widokiem, zlokalizowane na drugim piętrze eleganckiego niskiego apartamentowca.Powierzchnia mieszkania 47 m2. Nowe budownictwo z 2020 roku. Renomowany dewel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (20 851 zł/m2)

2
-
47 m2
2020
15729858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24768931 15729858 Zamieszkaj przy najpiękniejszym parku Ochoty mieszkanie gotowe do wprowadzeniaKomfort i bliskość natury w sercu WarszawyMam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w nowoczesnym budynku n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 339 zł/m2)

3
1
62 m2
2014
15570221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21533314 15570221 Nowoczesne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicyNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku w otoczeniu zieleni w pobliżu lasuLokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- nowoczesnej łazienki z wanną.W mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
14357559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23689 14357559 Ul. Rossiniego, ogrodzone i monitowane osiedle, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoła podstawowa. Bezpieczne, zielone osiedle, niska zabudowa. Na terenie osiedla podstawowe usługi oraz sklepy spożywcze.Mieszkanie dla rodziny, wokół zielone tereny.Salon z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 594 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15829593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628774 15829593 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym na Gocławiu!Komfortowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy. Ta wyjątkowa nieruchomość o metrażu 77,32 m² daje ogr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
-
77 m2
2001
15824256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579077 15824256 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

807 534 PLN (17 374 zł/m2)

2
1
46.48 m2
-
15824296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579048 15824296 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

764 712 PLN (17 142 zł/m2)

2
1
44.61 m2
-
15824228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579045 15824228 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 204 PLN (18 541 zł/m2)

2
1
41.27 m2
-