• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 72

15891665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897856 15891665 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897619 15891537 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15891629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897621 15891629 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

821 880 PLN (13 698 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15891446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897617 15891446 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15800346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211995 15800346 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest wykończone bez łazienki która jest w stanie developerskim istnieje m...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27820829 15888717 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generując...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 199 000 PLN (13 472 zł/m2)

3
-
89 m2
2021
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15738485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24906111 15738485 Przestronne 1 pokojowe mieszkanie 37,72 m2 z piwnicą, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji na osiedlu Boża Wola. ATUTY! * przestronne wnętrza * kameralny budynek z cegły * optymalne 1, jednocześnie ostatnie piętro * zieleń i przes...

Wieliczka (Centrum) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

449 000 PLN (12 135 zł/m2)

1
-
37 m2
1965
15759729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25342262 15759729 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42,5 m2, położone w ści...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

1
1
42 m2
-
15858400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, 2-poziomowe, z dużym tarasem, Różana 27148221 15858400 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGONa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m², położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54B. Lokal znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z zaledwie 5 niskich bud...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

895 000 PLN (11 474 zł/m2)

4
2
78 m2
2008