• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wilczków Średzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Średzka i Wilczków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15887409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783132 15887409 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2. Układ:- salon - ok. 20 m²- pokój - ok. 11 m²- pokój - ok. 7,5 m²- kuchnia - ok. 6 m²- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
58 m2
1965
15887314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780793 15887314 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-salonu z widną kuchnią,-dwóch sypialn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 999 PLN (23 810 zł/m2)

3
1
63 m2
2017
15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780238 15887282 2 pokojowe mieszkanie ul. Marcina Kasprzaka WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z:Pokoje: salon 16m² i sypialnia 12m², garderoba 3,5m², k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (26 667 zł/m2)

2
-
45 m2
2016