• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 317

15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981119 15896465 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego (74 m2) w doskonałej lokalizacji - ul. Legnicka. Nieruchomość jest w pełni wyposażona i świeżo po remoncie, nie wymaga dodatko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (13 365 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15853724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27055139 15853724 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (26 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15896722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27986454 15896722 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

514 900 PLN (19 070 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15845095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850880 15845095 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta na wyłącznośćKLUCZE W BIURZE.Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r. z recepcją i ochroną 24h w samym Centrum Wrocławia.Piękne, niepowtarzalne i o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (19 815 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15806843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26353189 15806843 Dla wielbicieli miejskiego klimatu. Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

456 802 PLN (18 272 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15896218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973186 15896218 Szczepin2pok.windapiwnicabalkonfrancuskitopNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie tuż przy ul. Zachodniej we Wrocławiu.Powierzchnia nieruchomości to 39 m², mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne i dobrze rozplanowane. Lokal składa się z: - dwóch niezależnyc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
1971
15896176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27971467 15896176 WrokawalerkaapartamentowiecwindagarażbalkonPrezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu z 2008 r. w centrum Wrocławia.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze z 8, budynek z windą. Budynek z ochroną i monitorowany. Składa się z:- pokoju,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

459 000 PLN (12 750 zł/m2)

1
1
36 m2
2008
15894851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949797 15894851 Oferta sprzedaży mieszkania – Podwale, Stare Miasto ,Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1976roku (bez windy). To idealna propo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 999 PLN (11 196 zł/m2)

2
1
53.5 m2
1976
15805977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319717 15805977 Dwupokojowy apartament z tarasem od podwórza w rewitalizacji kamienicy mieszkalnej od dewelopera Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Pos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 488 PLN (23 015 zł/m2)

2
1
33 m2
2027
15805958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319403 15805958 Komfortowa, pełna światła nieruchomość w pięknej rewitalizacji kamienicy Wysokie stropy i taras z widokiem na dachy Starego MiastaZapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 646 747 PLN (23 194 zł/m2)

3
2
71 m2
2027